Best Western Premier

Best Western Premier, Spojené arabské emiráty, 1.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 136455222

Best Western Premier

Spojené arabské emiráty

Deira, Hotel starstarstarstarBest Western Premier

Termín:

1.5.2018 - 4.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 600 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
BEST WESTERN PREMIER 4****:

Tento hotel je vzdálený 15 minut autem od dubajského mezinárodního letiště. Na nejbližší stanici metra „Abu Baker Al Siddique“ dojdete od hotelu za 2 minuty. Jen kousek autem odtud je také dubajské světové obchodní centrum, nákupní centrum „Dubai Mall“ a mrakodrap Burj Khalífa. Hotel též disponuje kyvadlovou dopravou k nákupnímu centru „Deira City Center“ zdarma. Hotel nabízí celkem 250 klimatizovaných, prostorných a stylově zařízených pokojů s vlastní koupelnou s WC, Wi-Fi připojením, satelitní TV a trezorem. Samozřejmostí je zde pokojová služba. Na recepci je dostupná služba zapůjčení auta. Hotel provozuje posilovnu s barem, kde si můžete dát džusy a také krytý bazén, saunu a parní sauny. Masáže se provádí v soukromých místnostech. Restaurace „The Junction“ podává jídla mezinárodní kuchyně formou bufetu a formou „à la carte“ ostatní speciality. Do baru „Chameleon“ pak můžete zajít za zábavou, doplněnou o živá hudební vystoupení. Dubajská oblast Deira je skvělou volbou pro hosty, které zajímá především návštěva památek, business a nakupování.

Cena zahrnuje
Letenku s leteckou společností Smart Wings nebo Fly Dubai Praha - Dubai - Praha v ekonomické třídě
Transfer z letiště v Dubaji do hotelu
Ubytování ve zvoleném hotelu dle vybraného stravovacího režimu
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK v místě, uvítání na letišti, nabídka výletů, 24 hodin na telefonu
Pojistění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
pozdní CHECK OUT
Povinný turistický poplatek ve výši 4,5 USD/ 15 AED/ pokoj / 1 noc, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Dubai, Ras Al Khaimah)
Pořadatelem tohoto zájezdu je KENTLUCKY s.r.o., IČ 26475693.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK