O nás

O nás

Historie CK Veligradtour

Cestovní kancelář Veligradtour má dlouhou tradici, vznikla jako první soukromá cestovní kancelář v Uherském Hradišti v roce 1990.

Kancelář je umístěna v centru města na malebném Mariánském náměstí. Svou strategickou polohu jsme do dnešního dne nezměnili, což se jeví velmi výhodné při  provizním prodeji zájezdů i vlastních produktů.

V našem regionu byl a stále je velký zájem o poutní zájezdy, které  pořádáme, dnes již celorepublikově.

K našim žádaným produktům patří poznávací  a pobytově-poznávací zájezdy, s  velmi kvalitními průvodcovskými službami a  zajímavými programy.

Velkou péči věnujeme zájezdům pro základní a střední školy, vzhledem k pedagogickému  a geografickému vzdělání , připravujeme ,ve spolupráci s pedagogy, programy zájezdů  s návaznosti na učivo základních a středních škol. 

Dlouhodobé zkušenosti máme i s organizací sportovních zájezdů zaměřených na lyžování v ČR, na Slovensku, v Rakousku, Švýcarsku a Itálii. Zajišťujeme  výuku lyžování dětí i dospělých se zkušeným lyžařským instruktorem.

Dodavateli  služeb  pro naši cestovní kancelář jsou již ověření a zavedení regionální dopravci, reklamní agentury, regionální tisk apod.